Ірина Бондаренко відвідала mini-EdCamp у Вінниці на тему інформаційних технологій

Нещодавно у Вінниці відбулася (не)конференція mini-EdCamp на тему «Інформаційні технології та STEM-освіта». Участь у заході взяли понад сто вчителів зі всієї України. Долучилася до (не)конференції і вчитель української мови та літератури гімназії Ірина Бондаренко. Особливістю mini-EdCamp є можливість педагога обрати ту тему та локацію, які цікаві саме йому. Ірина Бондаренко відвідала локацію Миколи Заболотного, вчителя інформатики с.Лучинець, який структуровано і чітко провів mini-лекцію на тему “STEM-освіта у навчальному процесі»; послухала доповідь Ірини Слуцької про гейміфікацію навчального процесу: як ми можемо використовувати її, щоб надати дійсно корисний навчальний досвід школярам, за допомогою яких інструментів учень може отримати зворотний зв’язок, який надихне його на навчання; на локації Ніни Дементієвської наукового співробітника ІІТЗН НАПН України послухала про критерії надійності сайтів та достовірності даних, автентичності фотографій і інструменти для їх перевірки, про те, чому важливо і як вимірювати та оцінювати вміння критично оцінювати інтернет-ресурси у себе і своїх учнів.
«Скромна міська школа, щирі усмішки учасників та головне – підтримка організаторів», – ділиться враженнями Ірина Бондаренко.