Актив учнівського самоврядування розпочинає роботу

Відбулася перша цьогоріч зустріч представників учнівського самоврядування гімназії. До активу долучилися нові учасники – п’ятикласники. Усі гуртом разом із куратором напряму Оксаною Волочай обговорили актуальні питання та організаційні моменти щодо планування діяльності.

Президентом гімназії цьогоріч залишається активна, небайдужа лідерка Софія Лисенко. Під її керівництвом реалізовуватимуть ініціативи та проєкти. Перший із них – благодійний ярмарок, що відбудеться вже цієї п’ятниці.

Наступним етапом стане формування складу департаментів учнівського самоврядування: медіа, спорту, креативу, дисципліни й порядку, допомоги і волонтерства. Тоді їх учасники працюватимуть над ідеями за цими напрямами. Діятиме й Рада лідерів – старост класів.