Очільники області відзначили гімназистів за високі результати та переможні місця МАН та всеукраїнських олімпіад

Очільники області зустрілися зі школярами Черкащини, які стали призерами міжнародних конкурсів, всеукраїнських етапів олімпіад і робіт Малої академії наук, аби відзначити їхні високі результати. Захід відбувся в сесійній залі Будинку рад.

Серед нагороджених – і гімназисти.

Денис Цимбал, учень 10-В класу, відзначений за ІІІ місце на ІІІ фінальному етапі всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН у 2024 році в секції «Технології виробництва».

Дар’я Сидоренко, учениця 11-Б класу, – за здобуте ІІ місце на ІV фінальному етапі всеукраїнської олімпіади з інформаційних технологій.

Олександр Голуб, учень 8-Б класу, відзначений за ІІІ місце на ІV фінальному етапі всеукраїнської олімпіади з історії.

Відзнаки отримали і їхні наставники – наукові керівники та вчителі.