Андрій Стецюк та Сергій Стецюк презентували напрацювання STEM-напряму гімназії на обласному заході
На базі Черкаського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних працівників відбувся захід на тему «Наука – це цікаво: науковий бульвар». Участь у ньому взяли освітяни з різних куточків Черкащини. Спікерами серед інших стали вчителі гімназії Андрій Стецюк та Сергій Стецюк.
Учитель інформатики Сергій Стецюк презентував проєктну діяльність засобами STEM-освіти. Він розповів про різноманітні інноваційні засоби, методи, обладнання, які застосовують у навчальному закладі, аби розробляти та втілювати в життя сучасні ідеї. У цьому гімназистам допомагають конструктори, спеціальні набори, програми, 3Д-принтери тощо.
Учитель історії Андрій Стецюк провів майстер-клас на тему «Історичне моделювання в НУШ: дослідження минулого та міжгалузеві проєкти». Він розповів про формати, які варто використовувати під час уроків для зацікавлення учнів. Також презентував проєкти – історичні об’єкти, розроблені гімназистами власноруч. Також детально розповів про втілення міжгалузевого проєкту про історію черкаського замку та залучення до цього учнів.

Share the post "Андрій Стецюк та Сергій Стецюк презентували напрацювання STEM-напряму гімназії на обласному заході"