Юлія Голінько презентувала 800 колегам з області досвід реалізації міжгалузевого проєкту «Загдки Черкаського замку»

У межах методичного інтенсиву, організованого Черкаським обласним інститутом післядипломної освіти педагогічних працівників, відбулися консеквентні діалоги для учителів української мови і літератури з теми «Реалізація сучасних освітніх практик як запорука сталого безперервного розвитку в умовах освітніх трансформацій мовно-літературної галузі». У засіданні взяли участь 800 учителів української мови й літератури.

Досвідом із колегами з області поділилася вчитель української мови та літератури гімназії Юлія Голінько.

Вона продемонструвала власний досвід роботи в пілотних класах НУШ та презентувала сучасні практики та інструментарій викладання предметів мовно-літературної освітньої галузі. Зокрема, представила процес реалізації міжгалузевого проєкту для учнів 5 класу «Загадки Черкаського замку».

Нагадаємо, наприкінці минулого навчального року вчителі Юлія Голінько, Катерина Волкова, Микола Цимбал, Андрій Стецюк та Леся Кононенко на уроках української мови та літератури, математики, технологій, історії різнобічно досліджували тему замку. Діти змогли відчути себе в ролі дослідника, інженера, математика, літератора та розкрити свої творчі здібності.