Діана Мусієнко здобула призові місця на конкурсі ім. П.Яцика та на міських олімпіадах

Учениця 8-В класу гімназії Діана Мусієнко брала участь у ХVІІІ Міжнародному конкурсі з української мови імені Петра Яцика. Вона разом з іншими учасниками під час виконання завдань написала два твори та виконала завдання на граматику. В результаті на міському етапі Діана здобула перемогу, на обласному – друге місце. Дівчину відзначили дипломом і подарунки від Ліги українських меценатів, а вчителя Наталію Черненко, яка готувала ученицю до конкурсу, нагородили подякою від Департаменту освіти і науки обласної державної адміністрації та подарунками від Ліги українських меценатів.
Діана Мусієнко бере участь у конкурсі імені Петра Яцика вже втретє. Крім того, цього року дівчина виборола друге місце на олімпіаді з української мови та літератури на міському етапі та третє місце на олімпіаді з хімії.