«Сузір’я» відвідало дитячий кінофестиваль

Учасники літньої наукової школи «Сузір’я» відвідали кінофестиваль «Чілдрен Кінофест». Школярі побували на двох гарних кінострічках. Перший фільм «Вперед до школи» розповідав про пригоди хлопчика Вільяма, який пішов до першого класу і в якого було чимало проблем з його класним керівником через його темперамент та характер. Другого дня учні переглянули мультфільм «Микита Кожум’яка», в якому розповідали про сина Кирила Кожум’яки, котрий поборов злого дракона багато років тому. Особливістю «Чілдрен Кінофесту» є можливість глядачів самостійно оцінювати фільм. Кіноглядачі в тому числі й учасники «Сузір’я» оцінювали побачений фільм за 5-бальною шкалою.
«Похід в кіно мені дуже сподобався. Я побувала на двох сеансах і, як не дивно, набагато більше мені сподобався мультфільм. Я планую більше ходити на такі заходи. Якщо в нашому місті в наступному році проходитиме цей кінофестиваль, я обов’язково відвідаю його знову», – говорить учениця 7-Б класу гімназії Маріанна Убоженко.