Заступник військового комісара Олександр Шиш зустрівся із учнями 9-А

Учні 9-А класу зустрілися та поспілкувалися із заступником військового комісара, начальником відділення комплектування Черкаського міського об’єднаного військового комісаріату, керівником групи контролю і координації відновлюваних робіт Центру припинення вогню, підполковником Олександром Шишем. Зустріч відбулася в рамках класного виховного проекту «Крило допомоги».
Олександр Шиш розповів гімназистам про свій бойовий шлях дорогами Луганщини і Донбасу, про свої переживання та про те, що ніколи навіть не думав, що прийдеться взяти до рук зброю. І розпочалися його митарства дорогами війни. Був у Артемівську, Зайцево, Сєвєродонецьку… Повертався до своїх друзів, адже війна вчить дружити по-справжньому. Повертався, бо упевнений у тому, що допоки ворог перебуває на нашій землі, доти доброволець повинен захищати Україну. З неприхованим захопленням слухали учні розповіді цього чоловіка зі стомленими очима та привітною посмішкою. «Я не можу слухати своїх колег, коли вони говорять про ДНР і ЛНР. Немає такого» – наголошує Олександр Олександрович. Він гордий тим, що має військових побратимів, котрі поряд із ним боронять рідну землю. Олександр Олександрович упевнений у тому, що війна ніколи і нікому не приносить щастя, лише горе та розчарування, тому діти мають жити під мирним небом, опановувати мирні професії та радіти дню, що народжується.
Учні щиро дякували за змістовну розповідь, за доброзичливе ставлення, за бойовий дух та піднесення патріотизму, за те, що вони мають спокійний сон та мирне небо над головами, що живуть у сім’ях, де панує злагода та мир. І все це, дякуючи неоціненному вкладу таких людей, як Олександр Олександрович, адже вони ціною власного життя бережуть наші спокійні будні.

18209303_662164487301429_3612064120704811631_o