Ольга Новіцька взяла участь у фіналі мовно-літературного конкурсу імені Шевченка

Учениця гімназії Ольга Новіцька стала фіналісткою Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, здобувши перемогу на обласному етапі. Під час урочистої частини юних талантів відзначили нагородами та подарунками.
Днями фіналісти виконували творче завдання всеукраїнського етапу. Переможців визначить київське журі після перевірки робіт.
Загалом на Черкащині участь у мовно-літературному конкурсі імені Т. Шевченка взяли понад 40 тисяч учнів та студентів різних навчальних закладів. У фінальному етапі взяли участь 38 учнів, які володіють літературними вміннями і мають високий рівень знань з української мови.

dsc_0095_998x694_999x695